تلفن : 22115449

ارسال و دریافت اس ام اس

پنل اس ام اس لوکوپوک، با فعال شدن عضویت شما، یک شماره منحصر به فرد به شما تخصیص می دهد که شما از طریق این شماره می توانید اس ام اس های خود را به صورت فردی و گروهی ارسال نموده و یا اس ام اس های ارسال شده به این شماره را از طریق لوکوپوک دریافت نمایید.

رابط کاربر سریع، ساده و آسان

پنل اس ام اس لوکوپوک یک رابط کاربر سریع، ساده و دوست داشتنی را در اختیار شما قرار می دهد تا از لحظات توسعه کسب و کار خود لذت ببرید! همین شاید برای توضیح این سادگی کافی باشد که شما می توانید از طریق این پنل:

  • در عرض کمتر از یک دقیقه به 1000 نفر با نام شخصی آنها اس ام اس بفرستید.
  • در عرض 10 ثانیه یک عضو جدید به اعضای دفترچه تلفن خود بیافزایید.
  • با یک کلیک پنل را به گونه ای تنظیم نمایید که اس ام اس های تبریک و تسلیت کلیه رخدادهای سال را به تمام اعضای دفترچه تلفن شما یا گروه های خاصی از آن ارسال نماید و ...

 

گزارش کامل اس ام اس های ارسالی

شما حق دارید از وضعیت ارسال 1000 اس ام اس ارسالی خود مطلع شوید، آیا گیرنده ها، اس ام اس شما را دریافت نموده اند، اس ام اس لوکوپوک به شما این امکان را می دهد که گزارش کاملی از اس ام اس های ارسالی خود را مشاهده نمایید.

ارسال اس ام اس در آینده

می خواهید اس ام اس ی را در روز شنبه سه ماه آینده، ساعت 11:30 دقیقه صبح به شخصی ارسال نمایید. یا تبریک های تولد تمامی دوستان خود را از هم اکنون آماده ارسال نمایید، نگران نباشید لوکوپوک به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد، با یک تیک ساده شما می توانید به سادگی اس ام اس های را برای ارسال در آینده آماده نمایید. پنل اس ام اس لوکوپوک موتور زمانبد همیشه بیداری دارد که گوش به فرمان دستورات شما در همه حال فعال خواهد بود.

ارسال اتوماتیک اس ام اس براساس قوانین تعریف شده شما

 

  • می خواهید وقتی شخصی به شماره شما عدد 1 را ارسال نمود، اطلاعات معرفی شرکت شما برای ایشان ارسال گردد.
  • یا در قبال ارسال عدد 2 اطلاعات محصولات شما برای ارسال کننده فرستاده شود.
  • یا می خواهید کسانی که عدد 3 را به شماره شما ارسال می نمایند در دفترچه تلفن شما افزوده شده و در گروه شرکت کنندگان در قرعه کشی قرار گیرند.
  • ممکن است بخواهید یک نظر سنجی اس ام اس ی برگزار کنید.
  • و یا در نهایت ممکن است ایده های متفاوتی برای اس ام اس های خود داشته باشید که اکنون به ذهن ما نرسیده است.
برای تمام این نیازمندی ها، شما می توانید از تعریف قوانین ساده در پنل اس ام اس لوکوپوک استفاده نمایید. این قوانین بعد از تعریف به صورت اتوماتیک اجرا خواهند شد.

 

ارسال اتوماتیک اس ام اس در رخدادهای مهم

دیگر شما هیچ رخدادی را فراموش نخواهید کرد! و مشتریان شما از احساس مسئولیت و زمان شناسی شما خشنود خواهند بود، به کسی نگویید، اس ام اس لوکوپوک با یک تیک ساده این مسئولیت را به عهده خواهد گرفت. لوکوپوک در تمامی رخدادهای مهم سال تولد حضرت علی، عید فطر، نوروز و ... اس ام اس های متناسبی را با نام شخصی افراد از طرف شما ارسال خواهد نمود.

ارسال اتوماتیک اس ام اس تبریک تولد

باز کافی است فقط یک تیک بزنید، اس ام اس لوکوپوک به تمام اعضای دفترچه تلفن شما که تاریخ تولد معتبری دارند، از طرف شما یک پیام تبریک شایسته ارسال خواهد نمود، مشتریان شما از اینکه در روز تولدشان به یادشان بودید، راضی خواهند بود.

ارسال هوشمند اس ام اس گروهی

می خواهید به 1000 نفر از اعضای دفترچه تلفن خود با عنوان و نام آنها اس ام اس بفرستید مثلا: جناب آقای مهندس رضایی ....، خانم دکتر افشار.... و .... چه باید کرد، اس ام اس لوکوپوک به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد به صورت هوشمند اس ام اس های شما را شخصی سازی کرده و ارسال می نماید.

پاسخ اتوماتیک به اس ام اس های دریافتی

در صورت تنظیم شما، اس ام اس لوکوپوک به تمامی اس ام اس های دریافتی پاسخ اتوماتیک آماده شده شما را ارسال خواهد نمود.

ارسال اتوماتیک اس ام اس دریافتی به تلفن همراه شما

در صورت خواست شما، تمامی اس ام اس های دریافتی به شماره تلفن همراهی که مشخص نموده اید به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.

امکان زدن چند برچسب بر اعضای دفترچه تلفن

شما می توانید اعضای دفترچه تلفن خود را در گروه های مختلف با برچسب های که بر روی آنها می زنید طبقه بندی نمایید، مثلا یک شخص می تواند هم در گروه مشتریان ویژه شما و هم در گروه مشتریان خانگی و تجاری قرار گیرد. این کار به سادگی و با یک بگیر، بکش و بنداز موش واره شما قابل انجام خواهد بود.

قابلیت ایمپورت و اکسپورت اعضای دفترچه تلفن

احتمالا شما اعضای دفترچه تلفن خود را در نرم افزاری مثل outlook یا نرم افزارهای مدیریت ایمیلی مثل جیمل و یاهو جمع آوری نموده اید. ما به شما زحمتی نخواهیم داد، با اکسپورت فایل های مناسب از این نرم افزار و با چند کلیک می توانید تمام دفترچه تلفن خود را وارد پنل اس ام اس لوکوپوک نمایید، در ضمن در صورتیکه قصد عزیمت از پنل لوکوپوک داشتید، با اکسپورت اعضای دفترچه تلفن خود آنها را می توانید به نرم افزار دیگری منتقل نمایید.

امکان قرار دادن فرم عضویت دفترچه تلفن در سایت شما

اس ام اس لوکوپوک این امکان را به شما می دهد که با یکی Copy و Paste ساده فرم عضویت در دفترچه تلفن خود را در سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید، با این کار کاربران سایت شما می توانید با عضویت به صورت اتوماتیک وارد دفترچه تلفن شما شوند.

خرید اعتبار ارسال اس ام اس به صورت برخط

شما می توانید اعتبار مورد نیاز خود را از طریق کارت های عضو شتاب به صورت برخط خریداری نمایید، در هر زمان شبانه روز که باشید، بخش فروش اعتبار اس ام اس لوکوپوک در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، برای ارائه سرویس در خدمت شما خواهد بود.